Kino Citadele kinokarte

Kino biļete

Kino Citadele kinokarte

Kino biļete

2 000 punkti
* Kino kods tiks nosūtīts uz tavu norādīto tālruņa numuru. Saņemto kino kodu var apmainīt pret kino biļeti kinoteātrī "Kino Citadele" Rīgā, 13. janvāra ielā 8 vai www.forumcinemas.lv. Kino kods nav derīgs uz „Speciālajiem pasākumiem” – operas un baleta izrāžu, koncertu, futbola spēļu, dažādu festivālu filmas ar atsevišķiem seansiem u.tml. translācijām. Kā arī nav izmantojams Kino dāvanu karšu iegādei. Šis kino kods nav derīgs uz ISENSE un LUXE zāles kino seansiem. Kinokartes kods ir derīgs līdz 30.11.2022.

Aizraujoši kinogrāvēji, romantiskas komēdijas, vērienīgas melodrāmas, aizkustinošas animācijas filmas visai ģimenei – to nodrošina Kino Citadele, otrs lielākais kinoteātris Ziemeļeiropā. Dodieties aizraujošā piedzīvojumā ar draugiem, mīļoto vai ģimeni uz māju, kurā dzīvo kino.

Kino dāvanu karte paredzēta vienam filmas apmeklējumam uz regulārajiem seansiem, ieskaitot “Dāmām priekšroka”, “Vīru kino”, “Slepenā pirmizrāde”.

Kino karte darbojas uz bērnu biļetēm, atlaižu dienām (Ze Diena), ja kino karti apmainot pret biļeti parāda arī kino kluba karti, tad kino kluba kontā tiek pieskaitīts šis apmeklējums.
 
Kino dāvanu karte nav derīga uz „Speciālajiem pasākumiem” – operas un baleta izrāžu, koncertu, futbola spēļu, dažādu festivālu filmas ar atsevišķiem seansiem  u.tml. translācijām. Kā arī nav izmantojama Kino dāvanu karšu iegādei vai seansiem ISENSE un LUXE zālē.

Saņemto kino kodu var apmainīt pret kino biļeti kinoteātrī "Kino Citadele" Rīgā, 13. janvāra ielā 8 vai www.forumcinemas.lv

Saņem vairāk ar X karti!