Papildu iespējas X Kartei

Atlaide kartes mēneša maksai

Piesakoties X hero, pirmie 6 kartes lietošanas mēneši ir bez maksas.
100% atlaidi kartes mēneša maksai par pamata karti saņem, sākot no nākošā mēneša 1. datuma pēc pamata kartes izgatavošanas datuma.

Aktīvi norēķinoties ar X hero (X Karti) ikdienā, ir iespēja saņemt atlaidi pamata kartes mēneša maksai 50% vai 100% apmērā.

Pamata un papildu kartes kopējā iegrāmatoto pirkumu summa kartes lietošanas pusgadā*: Atlaides apjoms pamata kartes mēneša maksai nākamiem 6 (sešiem) mēnešiem, skaitot no kartes lietošanas pusgada sākuma datuma:
3 000 EUR (ieskaitot) 100% atlaide maksai par pamata karti mēnesī
2 000 EUR (ieskaitot) 50% atlaide maksai par pamata karti mēnesī

Piemērs: ja karte izdota 2018. gada aprīlī, pilnu 6 mēnešu periods beidzas 2018. gada 31. oktobrī. Ja šajā laika posmā ar X hero (X Karti) veikto pirkumu summa ir 3161,12 EUR, tad turpmākajos 6 mēnešos, sākot ar 2018. gada novembri, X hero (X Karte) būs bez mēneša maksas.
* Par kartes lietošanas pusgadu uzskatāms katrs 6 mēnešu periods, sākot no nākošā mēneša 1. datuma pēc pamata kartes izdošanas datuma.

_______________________________

Akcijas nosacījumus un pirkumu apjoma kritērijus banka ir tiesīga pārskatīt reizi pusgadā.
Informāciju par kartes lietošanas gada periodu varat saņemt, zvanot uz bezmaksas diennakts informatīvo tālruni +37167010000.

Saņem dāvanā līdz 1500 lojalitātes punktus

Saņem papildu 500 punktus pēc pirmajiem ar pamata vai papildu karti iztērētajiem 500 eiro un vēl 1000 punktus, kad ar karti būsi norēķinājies vismaz par 1500 eiro pirmo 6 mēnešu laikā no kartes izgatavošanas brīža.

Lai saņemt papildus punktus, nepieciešams būt X REWARDS punktu programmas dalībniekam. Ja vēl neesi reģistrējies, vari to izdarīt šeit.

Pirkumu apgrozījums aprēķinās un punkti ieskaitās atsevišķi katram lietotājam.

Piedāvājums ir spēkā kartēm, kas ir izgatavotas pēc 03.04.2018, sasniedzot noteikto apgrozījumu 6 (sešu) mēnešu laikā no kartes izgatavošanas brīža.

Bezkontakta funkcionalitāte

Pirkumi ar karti līdz 25 EUR - bez PIN koda ievades, tikai pietuvinot karti pie termināļa.

Funkcija viegli aktivizējama - jāievada PIN kods, veicot pirmo pirkumu kādā no tirdzniecības vietām vai veicot skaidras naudas izmaksas vai iemaksas darījumu bankomātā.

Norēķini ar bezkontakta karti ir tikpat droši kā ar karti bez šādas funkcionalitātes. Ja pirkuma summa pārsniedz 25 EUR, tad ir jāievada PIN kods vai jāapmaksā pirkums ar karti kā ierasts, ievietojot karti terminālī.