Narvesen L izmēra kafija
Narvesen L izmēra kafija
650 punkti
* Kafijas saņemšanas kods tiks nosūtīts uz Tavu norādīto tālruņa numuru, kā arī būs aplūkojams X REWARDS punktu izmantošanas vēsturē. Kodu vari apmainīt pret kādu no daudzajiem jebkura izmēra karstajiem dzērieniem: Balta kafija, Caffè latte, Cappuccino, Mochaccino, Pistāciju latte, Īru cappuccino, Tēja, uc. Produktu ir iespējams iegūt Narvesen tirdzniecības vietās visā Latvijā, kur piedāvā šo produktu. Kods ir derīgs līdz 31.12.2024.

Narvesen gardo kafiju veido precīzi sabalansēts espresso sastāvs no rūpīgi atlasītām un svaigi grauzdētām kafijas pupiņām Pelican rouge grauzdētavā. Tās ir labākās itāliešu kafijas tradīcijas, tumšs un bagātīgs grauzdējums un karameļu, riekstu garšas nianses, kas tik patīkami smaržo un garšo tieši tavā krūzītē.


Saņemšanas nosacījumi:

  • Kafijas saņemšanas kods tiks nosūtīts uz Tavu norādīto tālruņa numuru, kā arī būs aplūkojams X REWARDS punktu izmantošanas vēsturē.
  • Kodu vari apmainīt pret kādu no daudzajiem jebkura izmēra karstajiem dzērieniem: Balta kafija, Caffè latte, Cappuccino, Mochaccino, Pistāciju latte, Īru cappuccino, Tēja, uc.
  • Produktu ir iespējams iegūt Narvesen tirdzniecības vietās visā Latvijā, kur piedāvā šo produktu.
  • Pirms pasūtījumu veikšanas, aicinām informēt personālu, ka izmantosi kafijas kodu.
Saņem vairāk ar X karti!